Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da yangın tatbikatı
 
Erzurum'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'da daha güvenli ve huzurlu bir alışveriş deneyimi için, personelin yanı sıra itfaiye, 112 sağlık ekipleri ve emniyetin de katkılarıyla bir yangın tatbikatı gerçekleştirilecek.
                                
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum'da ziyaretçilerin güvenli ve huzurlu bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için 15 Aralık Cuma günü saat 09:30'da AVM ve mağaza çalışanlarının katılacağı bir tatbikat düzenlenecek. İtfaiye, 112 Sağlık Ekipleri ve Emniyet güçleri ise olası durumlar için toplanma merkezine ve olay yerine yakın noktalarda hazır bulunacaklar.

Tatbikat, alışveriş merkezi genelinde yaşanabilecek ani ve olumsuz durumlara karşı hazırlıklı olmak ve müdahale süresini kısaltmak için her yıl düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/  
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM 
https://twitter.com/ForumErzurumAVM 
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/ 
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.