Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.03.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da sergilenen Kahramanlık Öyküsü'ne yoğun ilgi

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, 22-26 Mart tarihleri arasında Çanakkale Savaş Objeleri ve Resimleri Sergisi'ne ev sahipliği yaptı. Kahramanlık Öyküsü isimli bu anlamlı sergi, Forum Erzurum ziyaretçilerinin yanı sıra öğrenci gruplarının da yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, 22 – 26 Mart 2018 tarihleri arasında anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı. Çanakkale Savaş Objeleri ve Resimleri Sergisi, 1915'te vatan savunması için omuz omuza savaşan kahraman askerlerimizin anılarını gözler önüne serdi.

18 Mart Çanakkale Şehitleri'ni Anma Günü şerefine gerçekleştirilen sergiye, Çanakkale'den Erzurum'a uzanan kahramanlık öyküsüne şahitlik etmek isteyen ziyaretçilerin yanı sıra öğrenciler de yoğun ilgi gösterdi. Forum Erzurum'un T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü'yle yaptığı işbirliği kapsamında, sergiyi pek çok öğrenci grubu da ziyaret etti.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.