Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'da moda rüzgarları esiyor
 
Erzurum'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, Forum Fashion Week kapsamında modanın son trendlerini görücüye çıkarıyor. Alışveriş merkezinin ziyaretçileri, düzenlenen defile sonrasında sevilen sanatçı Cem Belevi'nin şarkılarıyla coşacak.
 
Forum Erzurum moda haftasında renkli etkinliklere imza atıyor. 15 Ekim tarihinde gerçekleşek defilede 21 farklı markanın ürünleri sergilenecek. Forum Erzurum sergilenen kıyafetler sayesinde 2017-18 sezonunun son trendlerini öğrenip modanın nabzını tutacak.
 
Defile sonrasında ziyaretçiler; “Aç Kollarını”, “Sevemez Kimse Seni” ve “Alışamıyorum” gibi şarkılarıyla gönülleri fetheden genç yıldız Cem Belevi'nin mini konserinde eğlenceli anlar yaşayacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.