Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum Çocuk Kulübü hafta sonlarını keyfe dönüştürüyor!

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un Çocuk Kulübü etkinlikleri, minik misafirlerine keyif dolu saatler sunuyor. Köstebekgiller ve Maşa ile Koca Ayı etkinlikleri için tüm çocuklar, Forum Erzurum'a davetli!
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, 20-21-22 Nisan ve 28-29 Nisan tarihlerinde tüm minikleri ücretsiz gerçekleştirilecek Çocuk Kulübü etkinliklerine davet ediyor.

20-21 ve 22 Nisan 2018 günleri saat 14.00 – 18.00 arasında Köstebekgiller'i miniklerle buluşturacak olan Forum Erzurum Çocuk Kulübü, 28 ve 29 Nisan 2018 tarihlerinde ise Maşa ile Koca Ayı eğlencesine ev sahipliği yapacak. Keyifli oyunlar oynamak, eğitici bilgiler edinmek, sevilen kahramanların gösterilerini izlemek ve maskotlarla fotoğraf çektirmek isteyen tüm minikler, Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.