Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.06.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık'tan eğlenceli karne hediyeleri: Robotik kodlama ve Slot Car

Denizli ve çevre illerin buluşma noktası Forum Çamlık, çocukların karne heyecanını unutmadı. Düzenlediği robotik kodlama ve Babalar Günü'ne özel Slot Car etkinlikleri hem minikler hem de aileler tarafından büyük ilgi topladı. Etkinliğe katılanlar keyifli vakit geçirmenin yanı sıra sürpriz hediyelerin de sahibi oldu.

Forum Çamlık, 8-9-10 Haziran 2018 günlerinde hem karne sevincini kutlamak isteyenler hem de ailecek keyifli vakit geçirmek isteyenler için birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenledi.

Etkinliğe katılan çocuklar, Forum Çamlık'a kurulan özel stüdyoda kodlama ve robotik kavramlarının anlamlarıyla eğitim hayatındaki yerine ve önemine dair bilgiler edindi. Katılımcı minikler, otonom makinaların yani robotların girdi ve çıktıları nasıl işlediklerini görerek, denetim araçları yardımıyla bu robotları kontrol etme fırsatı yakaladı. 4-16 yaş arası her yaştan çocuğa özel farklı eğitim materyalleri kullanılarak gerçekleştirilen özel etkinlik büyük ilgi topladı.

Robotik kodlama etkinliğinin yanı sıra Babalar Günü'ne özel Slot Car heyecanını ziyaretçileriyle buluşturan Forum Çamlık, kurulan özel yarış alanında aynı anda dört kişinin pedal çevirerek diğer takımlarla yarıştığı ve sürpriz hediyelerin sahip olduğu keyifli anlara sahne oldu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  
 
http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.