Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık TEGV sergisini ziyaretçileriyle buluşturuyor
 
Denizli'nin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Çamlık, 4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) girişimiyle hazırlanan özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Sergide Yardım Sevenler Derneği İlkokulu'ndan 250 öğrencinin Düşler Atölyesi kapsamında hazırladıkları eserleri yer alıyor.
 
Forum Çamlık, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'yla işbirliği yaparak çocuk eserlerinin yer aldığı özel bir sergiyi ziyaretçileriyle buluşturuyor.
 
4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde ziyaretçilerini bekleyen sergide, Yardım Sevenler Derneği İlkokulu'nda eğitim gören 250 çocuğun Düşler Atölyesi'nde yaptığı resim, heykel ve baskı çalışmalarının yanı sıra atık malzemelerden yararlanarak hazırlanan yaratıcı eserleri bulunuyor.
 
Çocukların hayal dünyasından ilham almak isteyen büyük küçük herkes, Forum Çamlık'a davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.