Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık Çocuk Kulübü'nde eğlence hız kesmeden devam ediyor
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık'ın mayıs ayı boyunca minik misafirleri için hazırladığı Çocuk Kulübü etkinlikleri, birbirinden keyifli atölye ve oyunlara katılmak isteyen çocukları bekliyor.
 
Forum Çamlık Çocuk Kulübü, mayıs ayında da dolu dolu bir programla minikleri ağırlamaya devam edecek. 5-6 Mayıs 2018'de Rengarenk Arabalar, Top Düşürmece ve Yagua atölyeleri; 12-13 Mayıs 2018'de Masal Oyun-Gofretin Maceraları; 19-20 Mayıs 2018'de Güldüren Arkadaşlar, Islak Fincan ve Skelly atölyeleri; 26–27 Mayıs 2018'de ise Masal Oyun-Oyun Oynamayı Seven Ayı etkinlikleriyle her hafta sonu, miniklerin tek adresi yine Forum Çamlık Çocuk Kulübü olacak.
 
Forum Çamlık'ın ücretsiz gerçekleştireceği tiyatro oyunları ve atölye çalışmalarına katılmak isteyen 4-10 yaş arası tüm çocuklar, Çocuk Kulübü'ne davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.