Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık Çocuk Kulübü minik misafirlerini ağırlamaya devam ediyor!
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, nisan ayı boyunca minik misafirleri için hazırladığı Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında eğlenceli ve eğitici hafta sonu programlarına tüm hızıyla devam ediyor.
 
Nisan ayı boyunca her hafta sonu miniklere özel programlarıyla dikkat çeken Forum Çamlık Çocuk Kulübü, çeşitli temalarda gerçekleştirilecek etkinlik ve atölye çalışmalarına tüm çocukları bekliyor!
 
7-8 Nisan 2018'de Doğa Serüveni, 14-15 Nisan 2018'de Masal Oyun-Çaydanlığın Kaderi, 21-22 Nisan 2018'de Çocuklara Pablo Picasso ve 28-29 2018'de Masal Oyun – Üç Dilek etkinlikleriyle her hafta sonu, miniklerin tek adresi Forum Çamlık Çocuk Kulübü olacak.
 
Forum Çamlık'ın ücretsiz gerçekleştireceği tiyatro oyunları ve atölye çalışmalarına katılmak isteyen 4-10 yaş arası tüm çocuklar, Çocuk Kulübü'ne davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.