Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
02.07.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Çamlık 10. yılında bir kişiye Mercedes CLA, iki kişiye iPhone X kazandırdı
 
Denizli ve çevre illerin çekim merkezi Forum Çamlık'ın 10. Yıl şerefine düzenlediği, Mercedes CLA ve iPhone X kazandıran büyük çekilişinin sonuçları belli oldu.  Fatoş Kabasakal'ın sunuculuğunu yaptığı coşkulu etkinlikte sevilen sanatçı Sinan Akçıl sahne alarak bu yıla damgasını vuran şarkılarını seslendirdi.
 

Forum Çamlık 10. yıl kutlamaları kapsamında bir kişi Mercedes CLA, iki kişi ise iPhone X hediyelerinin sahibi oldu. Heyecanlı çekiliş öncesinde Sinan Akçıl'ın sahne aldığı etkinliğin sunuculuğunu ise Fatoş Kabasakal yaptı.
 
Sinan Akçıl, “Demesinler”, “Seni Böyle Sevmediler” gibi 2018'e damga vuran şarkılarını Forum Çamlık ziyaretçileri için seslendirdi. Sevilen sanatçı konserin ardından çekiliş anına da katılarak yüzlerce kişinin heyecanına ortak oldu. Çekiliş sonucunda Şahin Serttaş büyük ödül Mercedes CLA'nın sahibi olurken iPhone X ödüllerinin talihli isimleri ise Sümeyra Kahraman ve Ayşeli Öncel oldu.
 
 

Yasal Metin:
“Forum Çamlık” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 29.03.2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3399 sayılı izni ile 09.04.2018 (10:00) – 22.06.2018 (22:00), tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Çamlık Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar. Ayrıntılı bilgi www.forumcamlik.com  adresindedir.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.