Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'nın çocuklara yönelik aktiviteleri bu haftaya damgasını vuruyor

Forum Bornova'nın çocuklara yönelik eğlenceli ve eğitici aktiviteleri, büyük ilgi gören Nerf etkinliğinin yanı sıra Çocuk Kulübü'nde “doğa” teması ve ForumBüs'te kurabiye süsleme atölyesiyle devam ediyor.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için eğlenceli çocuk kulübü etkinliklerine bu hafta sonu “ben doğanın bir parçasıyım” temasıyla devam ediyor. 14-15 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek olan çocuklar, doğanın neden ve nasıl temiz tutulması gerektiğini öğrenirken canlıların ekosisteme katkısı hakkında da bilgi sahibi olacak. Günlük hayatta ekosistemin dengesini koruyabilmek için neler yapılacağını görecek olan minikler, doğaya duyarlılığı artırmak için bir grafik tasarımcı eşliğinde çeşitli afişler hazırlama imkanı bulacak.

Nerf fırtınası 15 Ekim'e dek Forum Bornova'da!
Forum Bornova'da kurulan özel alanda bir süredir büyük ilgi gören “Nerf ile Kapışma” heyecanı, 15 Ekim'e dek tüm hızıyla sürecek.  Bariyerler, variller ve puan içeriklerinin bulunduğu bir parkurda düzenlenen etkinlik, teke tek kapışma şeklinde her gün yapılan turnuvalarla gerçekleştiriliyor. Özel koruyucu kask gözlüklerini takarak nerf'lerini alan minik yarışmacılar, giriş tagının önüne geçerek oyuna başlamak için hakem komutunu bekliyorlar. Hakem düdüğüyle birlikte, kapışan iki yarışmacı varillerde duran dartları nerf'lere takıp siperlere dağılıyor ve oyun başlıyor. Amaç, dartları hedeflere isabet ettirmek. Puan tablolarını hedefleyerek en yüksek puanı yapan yarışmacıya, ‘Nerf' hediye ediliyor.

ForumBüs'e sonbahar leziz kurabiyelerle geliyor!
Forum Bornova'nın minikler için her hafta sonu eğlendiren ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'ünden bu kez kurabiye kokuları yükselecek. Forum Bornova'yı ziyaret eden 5-12 yaş arası tüm çocuklar, sonbahar temasıyla gerçekleştirilecek kurabiye süsleme atölyesine katılabilir.İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.