Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.05.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da Dünya Hipertansiyon Günü etkinlikleri gerçekleştirildi
 
Etkinlikler kapsamında katılımcıların tansiyon ölçümleri yapılarak özel bir uygulama ile “Kalp Yaşları” hesaplandı.
 
Kadın Kalbine Hanımeli Platformu inisiyatifinde Obezite, Hipertansiyon, Diyabetle Mücadele ve Uyumlu Yaşam Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Ateroskleroz Derneği ve Forum Bornova işbirliği ile 17 Mayıs tarihinde Forum Bornova'da Dünya Hipertansiyon Günü etkinlikleri düzenlendi.
 
Etkinlik çerçevesinde Forum Bornova ziyaretçilerinin tansiyon ölçümleri yapılarak özel bir uygulama ile “Kalp Yaşları” da hesaplandı. Sonuçlar çıktı olarak katılımcılara bir bilgilendirme broşürü ile birlikte verildi.
 
Bunların yanı sıra, Kadın Kalbine Hanımeli Platformu adına Prof. Dr. Meral Kayıkçıoğlu ve Prof. Dr. Dilek Ural, Forum Bornova'daki etkinlik salonunda hipertansiyon ve hipertansiyona bağlı kalp ve damar hastalıkları konusunda bilgi vererek, teşhis ve tedavide kadınlarla ilgili yöntem ve pratiklerin geliştirilmesi için önerilerde bulundu.
 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.