Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.10.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova'da bu hafta sonu çocuklar tiyatro temasıyla eğlenecek

Özel temalarıyla çocukların eğlenmesini ve keyifli vakit geçirmesini hedefleyen Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu “Yaşasın Tiyatro”

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için eğlenceli çocuk kulübü etkinliklerine bu hafta sonu “tiyatro” temasıyla devam ediyor. 21-22 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek olan çocuklar, bir tiyatro oyuncusuyla sohbet etme fırsatı da bulacak.

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nün sevimli karakterleri Bili, Borni, Ceni ve Keni eşliğinde gerçekleştirilecek etkinliklerde minikler sahne tasarımı, müzik, oyunculuk, yönetmenlik gibi tiyatronun temel taşlarını küçük aksesuarlar kullanarak öğrenecek ve tiyatro sanatının inceliklerini denemeler yaparak, oyunlar kurarak keşfedecekler. Ayrıca kendi tiyatro beğenileri, hangi temaları sevdikleri gibi konularda sohbet etme imkanı bulacaklar.

ForumBüs'te herkes kendi kupasını yapıyor
Forum Bornova'nın minikler için her hafta sonu eğlendiren ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'ünde bu hafta sonu kupa tasarlama atölyesi düzenleniyor. Forum Bornova'yı ziyaret eden çocuklar, içeceklerini koyabilecekleri kupalarını kendileri tasarlayacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.