Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.12.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın'ın Yılbaşı Köyü'nde herkese göre bir hediye bulmak mümkün

Aydın ve çevre illerin eğlence ve alışveriş merkezi Forum Aydın, sevdiklerine unutulmaz bir hediye seçmek isteyen herkesi 23 – 31 Aralık tarihleri arasında İncir Sokak'ta kurulacak özel Yılbaşı Köyü'ne davet ediyor.  
 
Çeşitli el sanatlarının, hediyelik eşyaların ve yeni yıl temalı el yapımı ürünlerin ziyaretçilerle buluşacağı Yılbaşı Köyü, 23-31 Aralık 2017 tarihleri arasında sevdiklerine benzersiz bir yılbaşı hediyesi seçmek isteyen tüm Forum Aydın ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

Forum Aydın İncir Sokak'ta kurulacak Yılbaşı Köyü'nde cam sanatçısı gösterileri, ahşap model otomobiller, keçe, ahşap ve cam gibi doğal malzemelerden yapılan diğer el işi ürünler ve el sanatlarının pek çok seçkin örneği 22 ayrı stantta ziyaretçilerle buluşacak.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.