Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.03.2019

Bültene ait dosyalar

Forum Aydın Kadınlar Günü'nde Türkiye'nin ilk Kadın Mehteran Takımı'nı ağırladı
 
Forum Aydın, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, ziyaretçilerini keyifli performanslarla buluşturdu. 9 Mart Cumartesi günü Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Mehteran Takımı'nın özel konserinin yanı sıra Efeler Belediyesi Halk Dansları ve Zumba topluluklarının gösterileri de Forum Aydın ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu.
 
Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, bu yıl 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ziyaretçilerini çok özel gösterilerle karşıladı. 9 Mart 2019 Cumartesi günü Efeler Belediyesi Halk Dansları ve Zumba topluluklarının neşeli danslarının ardından Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Mehteran Takımı, coşkulu performanslarını Forum Aydın ziyaretçileri için sergiledi. Ziyaretçiler hem dans gösterilerine hem de Türkiye'nin ilk kadın mehteran ekibine yoğun ilgi gösterdi.
 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.