Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara'dan tüm çocuklara Özlem Yıldız'la Nerf sürprizi!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara'nın 23 Nisan şerefine minik misafirleri için hazırladığı keyifli Nerf etkinliği, Özlem Yıldız'la renklenecek. 23 Nisan Pazartesi günü saat 16.00'da Özlem Yıldız da oğluyla birlikte oyunlara katılarak Nerf heyecanına heyecan katacak.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, 21- 29 Nisan 2018 tarihleri arasında çocukları heyecan dolu Nerf etkinliğinde ağırlayacak. Oyunlar her gün 12.00 – 19.00 saatleri arasında küçük ziyaretçilerin ücretsiz katılımına açık olarak gerçekleştirilecek. 23 Nisan günü saat 16.00'da ekranların sevilen yüzü Özlem Yıldız da oğluyla beraber Forum Ankara'daki etkinlik alanında olacak.

Tüm dünyada çocukların gözdesi olan Nerf oyununa katılmak, heyecan ve neşe dolu saatler geçirmek isteyen tüm minikler, Forum Ankara'ya davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.