Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.07.2018

Bültene ait dosyalar

“Eserlerle Uğurlama” resim sergisi Forum Trabzon'da gerçekleştirildi
 
Forum Trabzon, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen, Dernekpazarı Kaymakamlığı'nın gözetiminde Dernekpazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından gerçekleştirilen “Engelsiz Kardeşim” projesinin sergisine ev sahipliği yaptı.

 
Sanata ve sosyal sorumluluğa verdiği önem kapsamında pek çok anlamlı projeye ev sahipliği yapan Forum Trabzon, bu kez de Engelsiz Kardeşim projesinin sergisini ziyaretçileriyle buluşturdu.
 
2-5 Temmuz 2018 tarihleri arasında Forum Trabzon'da gerçekleştirilen “Eserlerle Uğurlama” isimli sergide, Dernekpazarı merkezli ve komşu ilçelerden de gelen 15 lise öğrencisinin hazırladığı 20 yağlıboya resim sergilendi.  

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.