Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.02.2018

Bültene ait dosyalar

Emre Kınay ve Bora Öztoprak, aşıklar için Gordion'da!

Alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM, bu yıl Sevgililer Günü şerefine aşk kokan bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Emre Kınay ve Bora Öztoprak'ın dillerden düşmeyen şarkıları seslendireceği konser için herkes 17 Şubat'ta Gordion AVM'ye davetli!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, Emre Kınay ve Bora Öztoprak'ın sahne alacağı unutulmaz bir Sevgililer Günü etkinliğine imza atıyor. 17 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 17.00'de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu romantik konserde, dillerden düşmeyen şarkılarla eğlenmek isteyen herkes Gordion AVM'de buluşacak.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.