Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.03.2018

Bültene ait dosyalar

Çanakkale şehitleri Gordion'da özel bir dinletiyle anılacak

Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü'nde tüm ziyaretçilerinin katılımına açık olarak özel bir müzik dinletisi gerçekleştirecek.

Gordion AVM'de bu yıl 18 Mart Çanakkale Şehitleri'ni Anma Günü için ziyaretçilere özel bir müzik dinletisi gerçekleştirilecek. Bir tenor ve bir sopranonun 18 Mart 2018 günü saat 16.00'da tüm ziyaretçilerin hep bir ağızdan söyleyeceği marşlar ve türküleri seslendireceği etkinlik, her yaştan misafirin ücretsiz katılımına açık olarak yapılacak. Bu özel günde dillere destan olan bir zaferin unutulmaz ezgilerine katılmak için herkes Gordion AVM'ye davetli.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.