Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.09.2018

Bültene ait dosyalar

Bugüne dek 1.500'den fazla çocuğun katıldığı Marmara Forum Çocuk Kulübü robotik kodlama etkinliği, yoğun istek üzerine Eylül ayında da devam ediyor!
 
Çocukların bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimlerine yönelik eğlenceli ve eğitici etkinlikler alanında Türkiye'de ilklere imza atan Marmara Forum Çocuk Kulübü'nün ağustos ayı boyunca her hafta sonu gerçekleştirdiği Yaz Okulu etkinliğine 1.500'den fazla çocuk katıldı. Yoğun katılım ve istek üzerine Eylül ayında da devam etmesi kararlaştırılan etkinlik kapsamında, çocuklar “Motorlu Robotik ve Kodlama 4.0” ve “Motorlu Robotik ve Kodlama 8.0” atölyelerinde buluşuyor.
 
Her ay milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Çocuk Kulübü ayrıcalığı ve toplumsal sorumluluk bilinciyle kurguladığı özel projeleri kapsamında gerçekleştirdiği ve ağustos ayı boyunca her hafta sonu 5-8 yaş çocuklar için Motorlu Robotik ve Kodlama 4.0, 9-12 çocuklar için de Motorlu Robotik ve Kodlama 8.0 atölyelerinde 1.500'den fazla çocuğu ağırladı.

Marmara Forum Çocuk Kulübü'nün bu özel etkinliğine aileler ve çocuklar tarafından gösterilen yoğun ilgi sonucu, atölyelerin eylül ayında da devam etmesi kararlaştırıldı.  Geleceğin robot mühendislerini buluşturan atölyelerde katılımcı çocukların projelerde ve oyunlarda kendini rahatça ifade edebilmesini sağlamak, özgüvenlerini ve hayal güçlerini geliştirmek, eleştirel düşünce ve yaratıcılıklarını ön plana çıkartmak hedefleniyor. Marmara Forum Çocuk Kulübü robotik kodlama projesi, 1-2, 8-9, 15-16, ve 22-23 ve 29-30 Eylül günleri, 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Atölye kapsamında kodlama eğitimi alacak olan çocuklar, etkinliğe özel kurulan alanda gruplara ayrılarak istenilen hedefe en kısa sürede ulaşmaya çalışacak.

Çocukların sanat ve bilim gibi alanlara olan ilgisini ve eğilimini artırmak ve her çocuğun özel eğitim metotlarından yararlanmasını sağlamak üzere ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Marmara Forum Çocuk Kulübü robotik kodlama atölyelerine tüm çocuklar davetli!
 
Detaylı bilgi için: www.marmaraforum.com.tr

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA  

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.