Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.01.2018

Bültene ait dosyalar

Bu hafta sonu Forum Bornova'da bilim ve sanat bir arada!

Hafta sonları çocuklara özel eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'te Neşeli Bilim Atölyesi gerçekleştirilirken, Çocuk Tiyatrosu'nda ise “Ailecek” isimli oyun sahnelenecek.

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın miniklere özel tasarlanan etkinlik otobüsü ForumBüs'te 13-14 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek Neşeli Bilim Atölyesi, buzdan köpük, açık hava basıncı deneyi ve sabunla çalışan bot deneyiyle çocuklar bilimin en eğlenceli halini sunacak. ForumBüs'te saat 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 ve 18.00 saatlerinde gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, 4-10 yaş arasındaki çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.  

Forum Bornova'nın Çocuk Tiyatrosu'nda ise hem cumartesi hem pazar günü saat 15.30'da ebeveyn ve çocukların sahneye ortak olacağı Ailecek isimli oyun sahnelenecek. Oyun izleyicilere birer ayna tutarak ev hayatındaki konuların nasıl da hepimizde ortak olduğunu gözler önüne seriyor. Ebeveynlerin ve çocukların sahneye çıkarak oyuna katılabildiği Ailecek, çocukların keyifli bir ortamda fikirlerini ifade etmesi ve zaman zaman sahnede oyunun bir parçası olmalarını sağlayarak özgüven gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm   
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.