Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.08.2018

Bültene ait dosyalar

Bayram alışverişleri Forum Erzurum'da kazanca dönüşüyor
 
Forum Erzurum'un 19 Ağustos'a dek devam edecek özel bayram kampanyası, her 250 TL'lik alışverişe 25 TL, her 500 TL'lik alışverişe ise 50 TL yüklü hediye kart kazandırıyor!
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, bu yıl bayram alışverişlerine özel kampanyasıyla ziyaretçilerine kazançlı bir fırsat sunuyor. 13 Ağustos 2018'de başlayan kampanya, 19 Ağustos 2018'e dek yapılacak her 250 TL'lik alışverişe 25 TL, her 500 TL'lik alışverişe ise 50 TL yüklü Forum Erzurum Card kazandırıyor.
 
Bayram alışverişlerini kazanca çevirmek isteyen herkes, stoklarla sınırlı bu özel kampanya için Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM  
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.