Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.09.2017

Bültene ait dosyalar

 
Atçalı Kel Mehmet filminin galası Forum Aydın'da gerçekleştirildi, sinemaseverler oyuncularla buluştu
 
Aydınlıların eğlence ve alışveriş adresi Forum Aydın, 20 Eylül Çarşamba günü Atçalı Kel Mehmet filminin ekibini ağırladı. Düzenlenen söyleşide yönetmen ve oyuncular sinemaseverlerle buluşurken, söyleşi sonrası filmin galası yine Forum Aydın'da gerçekleştirildi.
 
Aydın'ın en önemli tarihi karakterlerinden Atçalı Kel Mehmet Efe'nin hikayesini anlatan film 22 Eylül Cuma günü vizyona giriyor. 20 Eylül Çarşamba günü öncelikle filmin oyuncuları ve yönetmenini ziyaretçilerle buluşturan ve renkli bir söyleşi gerçekleştiren Forum Aydın, yoğun ilgiyle gerçekleştirilen bu buluşmanın ardından filmin galasına da ev sahipliği yaptı.
Forum Aydın'da düzenlenen söyleşiye ekranların sevilen yüzleri oyuncu Gökhan Keser, Ceren Kaplakarslan, Mehmet Polat ve Muhammed Cangören ile birlikte yapımcı Güler Nalbantoğlu ve Yönetmen Hakan Şahin de katıldı. Söyleşinin ardından filmin galası Forum Aydın sinema salonunda gerçekleştirildi. Filmin galasına Aydın Vali Yardımcısı Abdullah Aslan, Aydın Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Şeref Yazıcı ve Atça Mahallesi Muhtarı Olgun Belci de katıldı.
 
Filmin konusu:
Atçalı Kel Mehmet, Osmanlı Padişahı II. Mahmut döneminde yaşamış Ege bölgesinin ilk efelerinden biridir. Zenginden alıp fakire vererek bölgesinde adaleti sağlar ama çıkarları zedelenen ağalar, beyler ve voyvodalar tarafından da hain ilan edilir. Atçalı'nın ölüm fermanı verilir ve Atçalı Kel Mehmet Efe'ye iki seçenek kalır. Kaçacak ya da ölecektir…
Bir yanda aşkına kavuşma umudu, diğer yanda ise Ege'nin gebe olduğu büyük toplumsal ihtiyaçlara çare bulmak isteği, Atçalı Kel Mehmet Efe'nin kişilik profilini belirler. Atçalı'nın düşünceleri 2. Mahmut döneminde ıslahat fermanlarına da ışık olur.
Ege bölgesinin en sevilen halk kahramanlarından biri olan Atçalı Kel Mehmet Efe'yi beyazperdede Gökhan Keser canlandırıyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi 
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.