Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.05.2018

Bültene ait dosyalar

Annesini “doğal olarak” mutlu etmek isteyen herkes, Marmara Forum'a davetli!
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, doğadan aldığı güçle annelere mutluluk dağıtacak. 10-13 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum'da gerçekleştirilecek Yeşeren Kalemler etkinliği, annesine duyduğu güçlü sevgiyi doğanın küçücük bir parçasıyla ifade etmek isteyenleri bekliyor!
 

Marmara Forum, bu yıl Anneler Günü'nde özel hediyesini elleriyle hazırlamak isteyenleri ağırlayacak. 10 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Yeşeren Kalemler etkinliğinde katılımcılar önce workshop alanında sergilenen yazılı notlardan, renkli saksılardan ve ambalaj alternatifinden dilediklerini seçecek. Aynı zamanda fidan da olabilen özel kalemleri seçtikleri saksılara dikecek katılımcılar, hediyelerin en doğalını elleriyle hazırlayacak. Hediyelerini annelerine göndermek isteyenler adreslerini kayıt masasına bırakarak Marmara Forum'un özel notlarıyla beraber gönderim yapmasını sağlayabilecek. Dileyen katılımcılar, etkinlik alanında saksılarını hediye paketi yaptırarak anneleri için hazırladıkları hediyeleri anında teslim alabilecek.
 
Etkinliğin son günü olan Anneler Günü'nde ise Marmara Forum tarafından seçilen yılın annesi adına ağaç dikimi gerçekleştirilecek.
 
1.000 katılımcıyla sınırlı Yeşeren Kalemler etkinliğine katılmak, annelerine hem doğal hem de el emeği özel hediyelerini hazırlamak isteyen herkes, 10-13 Mayıs 2018 günlerinde, saat 12.00- 20.00 arasında Marmara Forum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.