Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.06.2017

Bültene ait dosyalar

100 TL'ye Jeep sahibi olabilirsiniz
 
Forum Ankara Outlet'in misafirleri bu yaza Jeep Renegade ile tam gaz girecek. Tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirleri Jeep Renegade kazanma fırsatı bekliyor.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in misafirlerini sevindirecek araç hediyeli alışveriş kampanyası başlıyor.  
 
9 Haziran - 30 Temmuz tarihleri arasında yapılacak alışveriş kampanyası kapsamında, Forum Ankara Outlet'in misafirleri 1 adet Jeep Renegade 1.6 MJET2 Longitute DDCT PremiumPack 120HP 4x2, 2017 Model, Siyah Otomobil kazanma şansını yakalayacak.
 
Çekilişe katılım için Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapılması ve kampanya danışma bankosunda fiş veya faturaların onaylatılması yeterli oluyor.
 
Aracı kazanan talihli kişinin belli olacağı çekiliş ise Milli Piyango ve noter yetkilileri eşliğinde ve ziyaretçiler huzurunda, 12 Ağustos 2017 tarihinde saat 16.00'da, Forum Ankara Outlet'te yapılacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.